top of page

Kullanıcı

İşveren Adayı Kullanıcı Sözleşmesi

İşveren Adayı Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANIM Şartları


1. Come4Work’te kayıt olarak üyelik oluşturan işveren adayı kullanıcılar, işbu sözleşme içinde "Üye" olarak adlandırılır. Come4Work işveren adayı olmak, bireysel de kurumsal da olsa ücretsiz olup, işveren adaylarının vermiş olduğu ilanlar da ücretsizdir. İşveren adayı Come4Work’te sayısız ilan verebilir. Her bir ilan süresi iş pozisyonu Come4Work tarafından doldurulana kadar kalabilmekte olup, sınırlı bir süreye tabi değildir. Çalışan Üye adayı ile işveren Adayı arasında anlaşma sağlanması halinde taraflar arasında yapılan sözleşme üzerinde anlaşılan aylık/brüt ücret üzerinden, Come4Work’un işveren adayından bir maaş komisyon alacağı doğacaktır. Söz konusu alacak taraflar arasında iş akdinin imzalanmasını takiben vergilendirilerek işveren adayına faturalandırılacaktır.

Come4Work sağlanan ürün ve/veya hizmetler için fiyat koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 

2.İşveren Üye, kurumsal üyelik bilgilerini, şifreyi, adayların verdiği şahsi ve özel bilgileri üçüncü kişilere açıklamamayı, bilgilerin gizliliği için gerekli tedbirleri almayı ve bu bilgileri üye olmayan üçüncü kişi ve kuruluşlara vermemeyi kabul ve taahhüt eder. İşveren Üye ayrıca kurumsal üyelik şifresini kullanan yetkili kişinin değişmesi durumunda bunu derhal Come4Work’e bildirecektir. İşveren Üye’nin işbu yükümlülüklerine aykırı davranması halinde Come4Work sözleşmeyi derhal feshederek, bu nedenle uğramış olduğu her türlü zararın tazminini talep edebilir.


3.İşveren Üye, Come4Work'den olan hak, alacak ve yükümlülüklerini Come4Work'un yazılı onayı olmadan üçüncü kişilere tamamen veya kısmen devir ve temlik edemez.


4. İşveren Üye, Come4Work’un izni olmaksızın Come4Work araçları ile reklam, duyuru ve diğer pazarlama faaliyetlerini yapmamayı kabul ve taahhüt eder. Site verilerinin Come4Work’un bilgisi ve izni dışında herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır.
 

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşullarıİşveren Üye olmak isteyen kuruluşlardan şirket adı, iletişim adresi, e-posta adresi gibi bilgiler iletişim kurmak ve site üzerinden alınan hizmet bedelinin faturalanması amacıyla kullanılmaktadır.
İşveren Üyeler, Come4Work’ün tüm hizmetlerinden yararlanmak için, kayıt işlemini tamamlamaları ve siteye ilan vermeleri halinde “Üye “ sıfatını kazanacak ve Come4Work hizmetlerinden faydalanacaktır.
 

İş İlanları:


Kurumların iş ilanı verebilmeleri için siteye kayıtlı üye olmaları gerekmektedir.

Üye şirketlerin yayınladıkları iş ilanları anında site üzerinde yayınlanır. İş ilanlarında haksız rekabet yaratacak unsurlar, kurumları karalayacak ifadeler yer alamaz. İçerik açısından uygun görülmeyen ilanlar, kesinlikle yayınlanmayacaktır. İş ilanlarında kurumların vermiş olduğu bilginin yanlışlığından Come4Work sorumlu olmadığı gibi, çalışan adayının beyanlarından ve sunduğu belgelerin doğruluğundan  da sorumlu değildir. İlana uygun çalışan adayı, Come4Work tarafından işveren ile buluşturulur ve görüşmeleri sağlanır. Tarafların kendilerinden kaynaklanan sebeplerle görüşme gerçekleştirememeleri ya da anlaşamamalarından veya taraflar arasında çıkabilecek sorunlardan Come4Work sorumluluk kabul etmez.
 

Arkadaşıma Gönder


Come4Work üyeleri, site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da iş ilanlarını yakınlarına ya da arkadaşlarına gönderebilmektedir. Bu işlem yapılırken üyenin belirttiği alıcı e-posta adresi, sitenin promosyonel aktivitelerini duyurmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı


Come4Work'te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da site kullanım kolaylığı Come4Work’un izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine erişim verilemez.

Kullanıcı adı ve Şifre


Bireysel ve kurumsal İşveren Üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Come4Work üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır.
Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üyenin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız.


Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek sorunlarda, Come4Work sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımının tespit edilmesi durumunda Come4Work derhal bilgilendirilmelidir.


Come4Work üyesi olarak belirlenen güvenlik-gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan bireysel ve kurumsal üyelerden Come4Work güvenlik-gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde Come4Work sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde "Müşteri İlişkileri" birimimiz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.
Come4Work, elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3. kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususu Come4Work kendisinden beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Come4Work Alman Hukuku ilgili mevzuatı çerçevesinde Üyeler’ in bilgilerini saklayacaktır. Come4Work, gizlilik prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir.


Üye, verilerinin Come4Work ve/veya Come4Work ile çözüm ortağı firmalara aktarılmasına ve yurtdışına aktarılmasına açık onay verdiği kabul eder.
Üye, Come4Work’ den kendisine ait verilerin hangi amaçla ve hangi verilerin kullanıldığının bilgilendirmesini talep edebilir ve Come4Work kendisinden beklenebilecek en kısa süre zarfında gerekli bilgilendirmede bulunmayı taahhüt eder. İşbu bilgilendirme ücretsiz olacak olup eğer istenen işlem maliyet gerektirmesi halinde Alman Hukuku ilgili mevzuatının öngördüğü kurallarca belirlenecek ücret tarifesinde belirtilen bedeli işlemi gerçekleştirdikten sonra Üye’ den talep edecektir.


Come4Work tarafından Üye’ye ait verilerin kullanım amacı şu şekildedir;


Kişisel/Kurumsal İletişim Bilgileri, Demografik Veriler: (Ad, soyadı, şirket ünvanı ve iletişim bilgileri) Üye kayıt, ilan oluşturma, iletişim, iş geliştirme, pazarlama ve reklam faaliyetleri, tanıtım ve bilgilendirme için kullanılır.


Sosyal Ağ Bilgileri: Kullanıcıların mevcut sosyal ağ hesapları ile siteye daha kolay erişim sağlamaları ve bu doğrultuda toplanan verilerin iş geliştirme, pazarlama, iletişim gibi operasyonel faaliyetlerin yürütülmesi ve geliştirilmesi ile birlikte kullanıcı deneyimini arttırarak daha iyi hizmet vermek için kullanılmaktadır.


Şirket Bilgileri: Sitenin amacına uygun hizmet etmesi için talep edilen bilgilerdir.

Üye, üyelikten ayrılması durumunda Come4Work’ten herhangi bir hak talep edemez. Come4Work; Üyenin üyeliği sona erdirmesi veya bunu talep etmesi halinde yasal olarak tutması gerekli veriler dışında Üye’ ye ait verileri, Üye’ nin talebi halinde yok etmeyi veya silmeyi veya anonim hale getirmeyi taahhüt eder.
 


Üye, Come4Work'e Üye olarak, işbu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan Gizlilik Politikaları'nı okuduğunu ve kabul ettiğini ve kendisi ile ilgili vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder. Ayrıca; gerek Gizlilik Politikaları'nın uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde gerekse işbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde  Berlin Eyalet Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup, uygulanacak hukukun Alman Hukuku olduğunu taraflar kabul etmişlerdir.


Come4Work Gizlilik Politikaları'na gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

bottom of page