top of page

Kullanıcı

Hakkımızda

Yeni bir yaşam

Artık hayalinizdeki işi Almanya'da bulabilirsiniz.

COME4WORK sizi Almanya’daki işverenlerle bir araya getiriyor. İş ve işçi bulma alanında güçlü ve güvenilir bir altyapıya sahibiz.

Uygun iş bulma ve yerleştirme

İş bulma ve işe yerleştirme hizmetleri sunan deneyimli bir firma olarak, Almanya’ya yabancı işçi sağlama konusunda uzmanız. Amacımız, dünyanın dört bir yanından gelen nitelikli insanlara, dinamik Alman ekonomisinin çeşitli alanlarında becerilerini ve deneyimlerini  kullanma fırsatı sunmaktır.

Profesyonel eşleştirme

İşveren ve çalışacak aday arasında gercekleştirdiğimiz kapsamlı eşleştirme işlemlerimiz sayesinde, becerilerinizi ve ilgi alanlarınızı en iyi şekilde kullanılabileceğiniz, mükemmel işler bulmanızı sağlıyoruz. Sizin gibi yetenekler arayan şirketlerin gereksinimleri ile sizin iş hayatnızdaki özelliklerinizi eşleştiriyoruz. Bu sayede her bir adayın kendisine ve mesleğine en uygun iş yerini bulmasına olanak sağlıyoruz.

Vize ve yerleşme süreci

Sadece aracılık sırasında değil, sonrasında da yanınızdayız. Vize başvuruları da dahil olmak üzere, Almanya'ya taşınmanızla ilgili tüm işlemlerde destek sunuyoruz. Adaylarımızın hızlı entegrasyonunun Almanya'daki mesleki başarılarında kilit bir faktör olduğuna inanıyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

COME4WORK olarak yetenekli insanların Almanya'daki uygun işlere yerleşmesine aracılık ediyoruz – burada düşük vasıflılardan, en iyi uzmanlara kadar yelpazede yer alan herkese hizmet veriyoruz.

Verileriniz, sizin izniniz olmadan üçüncü taraflara verilmez.

Sitemize üye olarak, en kısa zamanda arzu ettiginiz alanda iş ve çalışma olanağına kavusacağınızı ümit eder, başarılar dileriz.

Veri Güvenliği

1. Adım: Platformumuza başvurunuz ve kapsamlı bir yetenek profili oluşturunuz. Şirketlerin yeteneklerinizi keşfedebilmesi için mesleğiniz, nitelikleriniz, diploma ve sertifikalarınız, demografik bilgileriniz yanında, başarılı bir aracılık için gerekli olan diğer bilgileri giriniz.


2. Adım: Daha sonra 357,00 Avro tutarında bir işlem ücretini yatırınız. Böylece sitemize üyelik kaydınız gerçekleşmiş oluyor. Bu ücret sadece bir yıllık bir süreyi kapsamaktadır.


3. Adım: Başarılı bir aracılık gerçekleştiğinde, vize alınmasından işe başlamanızın tamamlanmasına kadar olan süreçte, gerekli tüm işlemlerin yapılmasında sizi destekliyoruz ve işlemleri takip ediyoruz.

Süreç nasıl işliyor?

Ufuk Güldü, İş İnsanı

 • Sanatçı, oyuncu, yönetmen ve tiyatro pedagogu

 • Berlin Tiyatro28'in kurucusu ve yöneticisi

 • Interkulturell-Aktiv e.V derneğinin kurucusu

 • Berlin Ballhaus Prinzenalle Salonunu’nun Yöneticisi

 • Almanya Tiyatro Pedagoji Birliği‘nin (BuT) Genişletilmiş Yönetim Kurulu Üyesi

Doğan Azman, İş İnsanı

 • Türk-Alman İşverenler Birliği Almanya (TDU) Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü

 • Berlin Charite Üniversite Hastanesi Danışma Kurulu Üyesi

 • Berlin Endüstri ve Ticaret Odası (IHK) sınav komisyonu üyesi

 • Türk-Alman Kardeş Şehirler Birliği (DTSV)  Başkan Yardımcısı

 • Dünya Kenti İzmir Derneği (DİDER) Almanya Temsilcisi

 • Berlin Reinickendorf İlçesi Vatandaş Delegesi

bottom of page